EVA KAĞIDIYLA LALE ÇİÇEK YAPMAK


Eva kağıdıyla lale çiçek yapmak için paylaştığımız bu güzel ve eğlenceli çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Paylaştığımız bu güzel kendin yap çalışmasını kısa sürede yapabilir ve yaptığınız yapay çiçek çalışmasını evinizde süs olarak kullanabilirsiniz.

Anlatımlı kağıttan çiçek yapmak için daha önce de çoğu kez çok güzel projeler paylaşmıştık. Onlar da sitemizde yer alıyor ve bu yazımın altından karşınıza çıkacak. Mutlaka inceleyin. Anlatımlı eva kağıdından yapılan çiçek çalışmalarını öğrenip, kısa sürede yapıp evinizde TV ünitesi önüne veya boş vazolarda kullanabilirsiniz.

Hatta bu güzel çiçek çalışmalarından fazla ve farklı şekillerde yapıp satabilirsiniz. Anlatımlı eva kağıdından çiçek çalışmalarını buldukça yine sizlere paylaşacağım. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest

eva-kagidiyla-lale-cicek-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*