Evde Abiye Topuz Saç Modeli Yapılışı


Evde Abiye Topuz Saç Modeli Yapılışı

Kış aylarının sona ermesiyle düğün sezonları açılmakta… Birçok genç kızda sünnet, düğün, nişan, kına gecesi veya özel geceler için saçlarını kolay yapılan modellerden yapmak isterler. Bu yazımızda sizlere paylaşacağımız resimlere göre saçlarınızı çok kolay ve pratik bir şekilde yapabilirsiniz.

Evde abiye topuz saç modeli yapılışı ile ilgili paylaşacağım anlatımlı resimlere bakarak sizde aynı modelleri kendinize uygulayabilirsiniz. Yine günlük abiye topuz saç modelinin yapılışı ile ilgili anlatımlı video da yine yazımın hemen altında yer almaktadır. Yapılışı anlatılan bu güzel modeli kolaylıkla öğrenebilir ve yapılışını öğrendikten sonra yapabilirsiniz.

Evde günlük yeni saç modelleri yapımı ile ilgili bu yazımın sonunda yer alan bağlantılardan farklı günlük saç modellerinin yapılışlarına da ulaşabilirsiniz. Saç modelleri kategorisinde sürekli olarak sizlere farklı saç modellerinin yapımı ile ilgili çeşitli çalışmalar paylaşmaktayım.

Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmaları sizlerde kısa sürede yapabilir ve keyifle günlük hayatınızda kullanabilirsiniz. İsterseniz bu resimlerden alıntı yapıp, kuaförünüze aynısından yapmasını da isteyebilirsiniz. Bu saç modelleri ile düğünde veya nişanda en güzel siz olacaksınız…

2015-kolay-yapilan-sac-modelleri

2015-kolay-yapilan-sac-modelleri2

2015-kolay-yapilan-sac-modelleri3

2015-kolay-yapilan-sac-modelleri4

2015-kolay-yapilan-sac-modelleri5

2015-kolay-yapilan-sac-modelleri6

2015-kolay-yapilan-sac-modelleri7

2015-kolay-yapilan-sac-modelleri8

2015-kolay-yapilan-sac-modelleri10

2015-kolay-yapilan-sac-modelleri11

bun hairstyle – bun coiffure – Brötchenfrisur

2 Comments on Evde Abiye Topuz Saç Modeli Yapılışı

  1. sağolun bülent bey, farklı çalışmaları buldukça yine sitemizde paylaşmaya devam edeceğiz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*