Evde Ahşap Tahta Paletten Dekoratif Fikir


Evinizin dışında doğalgaz boruları, su sayaçları veya elektrik tesisatları kapı girişinizi çirkin gösteriyorsa, sizde bu güzel ahşap palet dekoratif fikirden yararlanabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmada ahşap tahta paleti boyayarak gözükmesini istemediğiniz yere monte edebilirsiniz. Ahşap tahta paleti evinizin duvarına veya kapınıza uygun bir renkte yaparak bu güzel gizleme fikrini sizde yapabilirsiniz.

Hem evinizin girişi lüks gözükür. Hem de kötü ve çirkin görünüme sahip borular, kablolar veya çeşitli kirli görüntüleri kapatmış olursunuz. Bu harika ahşap palet dekorasyon fikirlerini yabancı ülkelerde daha doğrusu uzak doğuda ki evlerde süs amaçlı evlerin dışına cephe kaplama şeklinde kullanılmaktadır.

Sizde aynı şekilde evinizde gizlemek istediğiniz yerlerde kullanabilirsiniz. Altta örnek yapılmış halini paylaştım. Sizde evde ahşap tahta paletten dekoratif olarak bu çalışmayı gözükmesini istemediğiniz yere yapabilirsiniz. Şimdi sizleri resimli örnekle baş başa bırakıyorum.

ahsap-tahta-paletten-dekoratif-fikir

Gördüğünüz gibi ahşap tahta palet evin girişinde değişik bir atmosfer de yaratmış oldu. Bu süsleme çalışmasını evinizin her yerinde kullanabilirsiniz. Hatta açıp kapamalı bir şekilde yaparsanız, hem o bölümlere gelen servis elemanları veya sayaç okuyucular zorlanmadan işlemlerini yapıp gidebilirler.

Eğer sabit yaparsanız da birçok kişinin aklına kötü fikirler gelebilir. Ancak bu tür çalışmalarla evinizde gizlemeler yapamazsınız. Fakat güzelleştirme amaçlı her yerde kullanabilirsiniz. Ahşap tahta palet bulamasanız bile, resimli örneğe benzer tahtaları marangozlardan kestirebilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://www.remodelaholic.com/2015/07/diy-wood-screen-to-hide-utility-boxes/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*