Evde Ahşaptan Gazoz Kasası Yapmak

Evde ahşaptan yapılan işleri sürekli olarak paylaşmaya çalışıyorum. Çünkü ahşap işlerini hem seviyor, hem de çok güzel çalışmaların yapıldığını sizlere de paylaşmayı seviyorum. Bu yazımda sizlere evde ahşaptan gazoz kasası yapmak için çok güzel bir anlatımlı resim paylaştım.

Adım adım ahşaptan kasa yapmak isteyenler bu güzel çalışmadan yararlanarak kolaylıkla bu projeyi yapabilirler. Evde tahtadan kasa yapmak için daha önce sanırım bu tür bir çalışma paylaşmamıştım. Sizde evde gazozları koymak için ahşaptan kasa yapmak istiyorsanız mutlaka bu resimli anlatımdan yararlanmalısınız.

Daha önce ahşaptan oyuncak yapmak, tahtadan kutu yapmak gibi değişik projeleri sitemizde yer alan ahşap işleri bölümünde paylaşmıştım. O çalışmalara örnek farklı projeleri bu makalemin hemen altında benzer yazılar bölümünde görebilirsiniz.

Ahşap işleri bölümüne ulaşarak değişik ahşap projelerine de ulaşmanız mümkün. Bu yazımda paylaştığım evde ahşaptan gazoz kasası yapma projesi için malzemeler ise şöyle ;

  • ahşap tahta.
  • çekiş ve çivi.
  • vernik. sprey boya.
  • deniz tutkalı.
  • ip.
  • vida ve matkap.

Malzemeleri temin ettikten sonra bu güzel çalışmayı oldukça kolay bir şekilde sizde yapabilirsiniz. Ahşap tahtadan kasa yapmak için öncelikle yan tarafları, alt tabanı, ön terke kısmının parçalarını eşit boylarda kestirmeniz gerekiyor. Bu kesme işlemini marangozlara bu çalışmayı göstererek size resimli anlatımlardaki boyları hazırlayabilirler.

Daha sonrasında birleştirme işlemlerini siz resimli anlatımdaki adımları uygulayarak gerçekleştirebilirsiniz. Şimdi sizleri ahşaptan kolay kasa yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

evde-ahsaptan-gazoz-kasasi-yapmak

Ahşaptan gazoz kasası yapmak isteyenler için paylaştığım bu güzel çalışmayı farklı amaçlarda da kullanabilirsiniz. Tornavida, anahtar, çekiç gibi malzemelerinizi koyacağınız bir kasa olarak da düşünebilirsiniz. Kolay gelsin.

source : https://www.ehow.com/how_12340043_craft-own-wood-beer-caddy.html

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Evde Ahşaptan Gazoz Kasası Yapmak için yorumda bulun

    Evde Ahşaptan Gazoz Kasası Yapmak için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Evde Ahşaptan Gazoz Kasası Yapmak için ilk yorumu yapabilirsin.