Evde Ahşaptan Kedi Basamağı Yapmak

Evinizde kedi besliyorsanız ve en iyi arkadaşınız kediniz ise, ona bu güzel çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmayı evinizin müsait bir duvarına veya kitaplık üstüne yapabilirsiniz. Kediler yüksek yerlere tırmanmayı, çıkmayı vakit geçirmeyi seven hayvanlardır.

Evde ahşaptan kedi basamağı yapmak için malzemeleri kolay temin edeceğiniz bir şekilde bu çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz. Evinizde kediniz için yapacağınız bu merdivenler sayesinde hem onları mutlu etmiş olursunuz. Hem de evinize değişik bir görünüm katmış olursunuz.

Resimli anlatımda ahşaptan kedi merdiveni yapmak için örnek olarak bilgi verilmiş. Yapımı gösterilmiyor çünkü çok basit. Yapmanız gereken aynı ölçülere sahip kare biçimindeki tahtaları merdiven şeklinde birbirine monte etmeniz gerekir. Şimdi sizleri ahşaptan kedi merdiveni yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

evde-kedi-basamagi-yapmak

Ahşaptan kedi basamağı yaparak evinizde değişik bir dekorda yapmış olursunuz. Kediniz yaptığınız merdivenlere çıkıp inmeyi çok sevecek. Hem sıkılmayacaklar hem de eğlenecekler. Evde kediniz varsa mutlaka bu çalışmayı yapmayı düşünün. Evinizde genelde yüksek yerlere kediler çıkar. Siz bu çalışma ile onların işini kolaylaştırmış oluyorsunuz.

Renkli yaparak evinizine de uyum sağlamış oluyorsunuz. Evde ahşaptan kedi merdiveni yapmak için paylaştığım bu çalışmaya benzer projeler bu yazımın hemen altında karşınıza çıkacak. Daha önce kedi evi yapmak için bir paylaşımım olmuştu. Evde kediniz için çadır türü ev yapabileceğiniz çalışmaya da yine bu yazımın altında ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : https://stylowi.pl/9800645

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Evde Ahşaptan Kedi Basamağı Yapmak için yorumda bulun

    Evde Ahşaptan Kedi Basamağı Yapmak için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Evde Ahşaptan Kedi Basamağı Yapmak için ilk yorumu yapabilirsin.