Evde Ajurlu Bebek Hırkası Yapımı – Anlatımlı

Evde Ajurlu Bebek Hırkası Yapımı – Anlatımlı

Bu makalemde sizlere bebek hırkası yapımı ile ilgili güzel bir çalışma paylaştım. Anlatımlı olan bu çalışmayı öğrenerek sizde evde kolay bir şekilde ajurlu bebek hırkası yapılışını öğrenebilirsiniz. Evden para kazanmak isteyen bayanlar da bu güzel çalışmanın anlatıldığı videoyu izleyerek yapılışını kolaylıkla öğrenebilirler ve evlerine ek kazanç getirecekleri ve satacakları bu ürünü yapmayı öğrenmiş olurlar.

Evde ajurlu bebek hırkası modeli yapılışı ile ilgili paylaşacağım anlatımlı çalışmayı dikkatlice takip etmeniz yeterli olacaktır. Yine ajurlu bebek hırkası modeli ile ilgili örnek resimlerde paylaştım. Yapmadan önce örnek çalışmalara göz gezdirebilirsiniz. Yapılışı ise hemen yazımın sonunda paylaştığım anlatımlı videoda bulunmaktadır.

Ajurlu bebek hırkası yapımını öğrenerek sizde bebeklerinize veya sevdiklerinizin bebeklerine hediye olarak bu çalışmayı düşünebilirsiniz. Aynı zamanda öğreneceğiniz teknik ile farklı örgü modellerinde de bu güzel ajurlu örgü tekniğini uygulayabilirsiniz.

Buyurun örnek ve anlatımlı çalışmaya ;

Ajurlu bebek hırka modellerinden sonra gelelim yapılışına ;

httpss://youtu.be/nRHSSddok_Y

Üstte paylaştığım anlatımlı videoda ajurlu lale örneği yapılışı anlatılmıştır. Tekniği öğrenerek farklı bebek hırkaları yapabilir ve bu tekniği yaptığınız çalışmalara uygulayabilirsiniz. Yine anlatımlı videoda kahve çekirdeği örneği de anlatılmıştır. Kolay gelsin.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Evde Ajurlu Bebek Hırkası Yapımı – Anlatımlı için yorumda bulun

    Evde Ajurlu Bebek Hırkası Yapımı – Anlatımlı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Evde Ajurlu Bebek Hırkası Yapımı – Anlatımlı için ilk yorumu yapabilirsin.