Evde Alüminyum Telden Kalp Yapmak


Evde takı yapanları yakından ilgilendiren bir çalışma paylaştım. Bu yazımda paylaştığım çalışma da alüminyum telden kalp yapmak isteyenler için resimli anlatım paylaştım. Bu çalışmayı kolye yapımında, bileklik yapımında veya çeşitli aksesuar yapımında kullanmak için öğrenebilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmayı alüminyum telden yapabiliyorsunuz.

Benzer bükülebilir tellerden de yapılabilir. Evde alüminyum telden kalp yapmak için paylaştığım resimli anlatımda adım adım çalışmayı takip ederek yapabilirsiniz. Bu tür çalışmalarla çeşitli süsleme çalışmaları yapabilirsiniz. Evde el yapımı takılar yapıyorsanız bu tür çalışmalar sayesinde daha farklı objeler veya şekiller ortaya çıkarabilirsiniz. Evde alüminyum telden kalp şekli yapmak için resimli anlatımda tüm detaylar verilmiş. Bu güzel çalışmayı yapmak için malzemeler ise ;

  • küçük pense.
  • alüminyum tel veya benzeri.

Malzemeler bu kadar… yapması hem kolay hem de pratik bir şekilde sizde bu güzel çalışmayı yapıp tamamlayabilirsiniz. Evde alüminyum telden yapılan çalışmaları ilerleyen günlerde sıkça paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri alüminyum telden süs yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

evde-aluminyum-telden-kalp-yapmak

Yapımı kolay olan bu çalışmayı çeşitli süsleme çalışmalarınızda veya projelerinizde yapabilirsiniz. Kendin yap projesi olarak diğer takı yapımı ile ilgili çalışmalara sitemizdeki takı tasarım bölümünden ulaşabilirsiniz. Evde kolay yapılan takı çalışmaları ile kendinize harika bileklikler veya bilezikler yapabilirsiniz. Kolye yapımında da bu güzel kalp şekli çalışmasını tamamlayabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/175342

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*