Evde Amigurumi Ejderha Oyuncak Yapımı


Evde Amigurumi Ejderha Oyuncak Yapımı

Örgü oyuncak çalışması ile yine karşınızdayım. Bu yazımda sizlere çok güzel bir amigurumi ejderha oyuncak çalışması paylaştım. Resimli anlatımda da gördüğünüz gibi örgü ejderha oyuncak yapılmaktadır. Örgü oyuncaklar her zaman çocuklarınıza almanız veya yapmanız gereken oyuncak modelinin de başında gelmelidir. Nedeni ise, dışarıdan aldığınız satın oyuncakların nasıl yapıldıklarını veya içine neler katılarak oluşturduklarını bilemezsiniz. Çocuklarınız oyuncaklarla oynarken onların masum birer dost veya arkadaş olduğunu düşünürler. Bu yüzden oyuncakları ağızlarına kadar götürebilirler. Bu yüzden sağlıklı oyuncaklar ile çocuklarınızın oynamasını isterseniz, mutlaka örgü oyuncak modellerine yönelmelisiniz.

Bu yazımda örgü oyuncak amigurumi ile ilgili örnek bir çalışma paylaştım. Daha önce de benzer bir çalışmayı sizlere amigurumi kategorisinde paylaşmıştım. Örgü oyuncaklar sayesinde çocuklarınızı hem mutlu edebilirsiniz. Hem de onların sağlıklarını düşünebilirsiniz. Amigurumi ejderha oyuncak yapılışı ile ilgili altta paylaştığım resimli anlatımda aşama aşama nasıl örgü oyuncak ejderha yapılır? onu göreceksiniz. Renk olarak istediğiniz bir rengi seçip kullanabilirsiniz. Fakat ejderha oyuncaklar ya yeşil olur, yada kırmızı bir renk… seçim sizin… işte resimli anlatım ;

 

Soldaki çalışmayı bir önceki yazımda paylaşmıştım. Amigurumi oyuncak yapımı yazısında… sağdaki çalışma ise bu başlıkta paylaştığım amigurumi dragon çalışmasıdır. Sizde bu tür oyuncak çalışmaları yaparak evden para kazanabilir ve kolaylıkla satabilirsiniz. İster evinizi güzelleştirmek için bu tür örgü oyuncaklar yapın, isterseniz de çocuklarınıza sağlıklı örgü oyuncaklar yapın. Kolay gelsin.

source : http://www.allaboutami.com/post/16430216050/dragon

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*