EVDE ANLATIMLI KOLAY ÖRGÜ PATİK YAPMAK

Kolay örgü patik nasıl yapılır

Evde kolay yapılan patik çalışmalarının anlatımlarını paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda yine sizlere anlatımlı örgü patik modeli yapmak için güzel bir çalışmanın detaylı anlatımını paylaştım.

Damla hanımın paylaşımlarını sunmaya devam ediyorum. Evde kolay patik yapmak için anlatımlı videodan yararlanarak adımlarını uygulayabilir ve sizde çok kısa sürede bu güzel patik çalışmasını tamamlayabilirsiniz.

Örgüden patik yapmak için paylaştığım anlatımlı çalışma Türkçe olup, detaylarını kısa sürede öğrenebilir ve nasıl yapıldığını öğrendikten sonra çocuklarınıza veya yeni bebeği olanlara çok güzel örgü patikler yapabilirsiniz.

Evde kolay patik örgüsü yapmayı öğrenmek isteyen bayanlar için daha önce de çok çeşitli çalışmalar paylaşmıştım. Hemen bu yazımın altında diğer çalışmalara ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı video ve 1 adet örnek ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-anlatimli-kolay-orgu-patik-yapmak

evde-anlatimli-kolay-orgu-patik-yapmak

Damla hobi kanalında bunlardan çok var. Kendilerine teşekkür ediyoruz. Gerçekten çok güzel şeyler paylaşıyorlar ve öğretiyorlar. Sizlerde kolayca öğrenip, hemen pratik bir şekilde patik yapmayı çözebilirsiniz.

Örgü işleriyle haşır neşirseniz mutlaka takip etmenizi istediğim bir kanal olup, Damla hobi çalışmalarını seveceğinizi söyleyebilirim. Kolayca öğrenip yapmaya başlayacağınız örgü modellerine de göz atmanızı tavsiye ederim.

Örgüye yeni başlayanlar içinde önerdiğim bir kanal olup, patik yapımını kolayca öğrenebileceğiniz eğitici bir platformdur. Bu yüzden sizde öğrenmek için videoyu izleyebilir veya kanalı takip edebilirsiniz.

kaynak : httpss://www.youtube.com/channel/UCF13s2RNxAKB2TiRTN-KM4g

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. EVDE ANLATIMLI KOLAY ÖRGÜ PATİK YAPMAK için yorumda bulun

    EVDE ANLATIMLI KOLAY ÖRGÜ PATİK YAPMAK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak EVDE ANLATIMLI KOLAY ÖRGÜ PATİK YAPMAK için ilk yorumu yapabilirsin.