EVDE AYAKKABI BOYAMA SÜSLEME ÇALIŞMASI

Kolay ayakkabı nasıl süslenir?

Evinizde kullandığınız veya kullanmadığınız bu tür ayakkabılarınız varsa onları boyayabilir ve süsleyebilirsiniz. Benim spor ayakkabım vardı ve süslemeye çalıştım biraz berbat ettim diyebilirim.

Kolay ayakkabı süsleme işini seveceksiniz diyebilirim ama. Çünkü hem eğlenceli hem de bu tür çalışmaları yaparak stres atabilirsiniz. Evde boş zamanınız çoksa bu güzel çalışmayı önce resimli anlatımı inceleyerek öğrenebilir ve hemen yapmaya başlayabilirsiniz.

Boyama fırçası olarak diş fırçası kullanmanızı öneririm. Zaten anlatımda da gözüküyor. Ben ayakkabı ucu süsleme işini seviyorum. Sim kullanabilir ve süslemeyi biraz daha güzelleştirebilirsiniz.

Boyama işlemini eğer kalıcı olmasını isterseniz ev boyası kullanmanızı öneririm. Yağlı boya zamanla ıslanınca veya yağmurlu havada çıkacaktır. Bu yüzden kalıcı boya ile bu süslemeyi yapmanızı öneriyorum.

Hatta kalıp için parşöment kullanın ve şekil çizip, ayakkabı üzerinde yapıştırıp, boyamaya başlayın derim. Yapımı kolay olan bu güzel ayakkabı süsleme çalışmalarını daha önce de sitemizde paylaşmıştık.

Hatta sim kullanmanızı öneriyorum. Çünkü ayakkabı süsleme işinde sim kullanarak ayakkabıyı parlayacak süs görünümüne dönüştürebilirsiniz.

Kolay ayakkabı süsleme çalışmasını zorlanacak bir tarafı olmadan öğrenebilir ve bir arkadaşınızla da birlikte yapabilirsiniz. Yapılışı kolay çalışmayı başka renk ayakkabılarda da denemelisiniz. Kolay gelsin.

kaynak : https://diyshacks.com/10-shoe-hacks-you-should-really-know/9/

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. müdür dedi ki:

    kız kardeşim bu sayfayı çok sevdi. 2 saattir aynı ekrana bakıp duruyor. resmini iphone ile kayıt eti bu arada :)

  2. HARİKA dedi ki:

    çalışmayı çok sevdık bakalım yapabilecekmıyız. :))))))))))))

  3. YELİZ SANİYE dedi ki:

    ayakkabılarımı nasıl süslerim diyordum? karşıma bu sayfa çıktı. Teşekkürler :)