Evde Ayıcıklı Bebek Battaniyesi Yapılışı

Ayıcıklı Bebek Battaniye Yapımı

Evde ayıcıklı bebek battaniyesi yapımı ile ilgili bu yazımda sizlere çok güzel bir anlatım sunmak istedim. Arayıştaydım karşıma çıkan bu güzel modeli inceleyerek sizde hemen yapmaya başlayabilirsiniz.

Kolay güzel bir model ve hemen öğrenerek sizde yapabilirsiniz. Ayıcıklı bebek battaniye modelini yapabilmeniz adına paylaştığım iki adet eğitici video Örgü Tasarım kanalına ait. Harika çalışmalar paylaşmışlar.

Öğrendikten sonra modeli yapmaya hemen başlayabilirsiniz. Ayıcık kafalı bebek battaniye modelini çocuklarınız çok sevecek. Çocuklar için veya evinizde örtü amaçlı da yapıp kullanabilirsiniz hanımlar.

Öğrendikten sonra battaniye örneğini daha değişik şekillerde de yapmaya başlayabilirsiniz. Kolayca öğrenip hemen yaparak sizde bu güzel örtü modellerinin yapımını daha iyi öğrenebilirsiniz.

ayicikli-battaniye

ayicikli-battaniye

Anlatımlı videolar çok detay içeriyor. Öğrendikten sonra kısa sürede yapıp, kullanmaya başlayabileceğinizi söyleyebilirim. Tarifi kolay olan örgü bebek battaniyesinde ayıcık kafası köşelere geliyor.

Dilerseniz örtü içerisinde yapıp çevresini de örebilirsiniz. Çalışma geliştirmeye açık olup, güzel bir model olduğunu söylemek isterim. Çeyizlik olarak da yapıp kullanabileceğiniz örtü modeli çalışmasını kalınlık olarak istediğiniz ipi kullanarak da yapabilirsiniz.

Örgü modelini öğrenip kolayca yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışma sayesinde sizde örtü veya bebek battaniyesi amaçlı bu güzel çalışmayı kolayca yapabilirsiniz. Anlatımlı örgü modeli battaniye çalışmasında zorlanacağınız bir taraf yok. Kolayca modeli kavrayıp hemen yapabileceğinizi de söylemek isterim.

kaynak : https://www.youtube.com/channel/UCJJVvVVl_puXabcWEwcG_tg

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Evde Ayıcıklı Bebek Battaniyesi Yapılışı için yorumda bulun

    Evde Ayıcıklı Bebek Battaniyesi Yapılışı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Evde Ayıcıklı Bebek Battaniyesi Yapılışı için ilk yorumu yapabilirsin.