Evde Bahçeye Kolay Rüzgar Gülü Süs Yapımı – Resimli Anlatım

Rüzgar gülü nasıl yapılır

Rüzgar gülü yaparak sizde evinizi veya bahçenizi şenlendirebilirsiniz arkadaşlar. Yapımı oldukça kolay olan ve hemen başlasanız yarım saate bitireceğiniz güzel bir proje. Bunun için malzemeleri temin etmeniz gerekiyor. Öncelikle malzemelere şöyle bir göz attığımızda ; plastik şişe, yapıştırıcı, renkli kağıt yani el işi kağıt ve teneke kutu yada saksı lazım. İçini doldurmak için de biraz kum.

Rüzgar gülü nasıl yapılır diyorsanız? öncelikle resimli anlatımdaki gibi sırasıyla giderek, önce plastiği kesip, rüzgar gülünün yapraklarını oluşturmanız gerekiyor. Daha sonra ortasını ve birleşimi için yapıştırdıktan sonra kurumaya bırakıyorsunuz.

Rüzgar gülü balkonda da çok güzel durur. Bu çalışmayı yapıp balkonunuza koyabilir ve gelen güvercinleri yada kuşları balkonunuzu pisletmemesi için kullanabilirsiniz. Rüzgar gülü yapılışıyla alakalı sanıyorum sitemizde daha önce de güzel çalışmalar paylaşmıştık.

Bu çalışma hem değişik hem de kolayca yapıp bitireceğiniz boyutta. Kolay rüzgar gülü yaparak hemen kullanabilir veya fazlaca yapıp satabilir ve para kazanabilirsiniz. Kartondan rüzgar gülü yapabilir veya plastik ile daha sağlam rüzgar gülü çalışmaları yapabilirsiniz. Kolay gelsin arkadaşlar.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Evde Bahçeye Kolay Rüzgar Gülü Süs Yapımı – Resimli Anlatım için yorumda bulun

    Evde Bahçeye Kolay Rüzgar Gülü Süs Yapımı – Resimli Anlatım için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Evde Bahçeye Kolay Rüzgar Gülü Süs Yapımı – Resimli Anlatım için ilk yorumu yapabilirsin.