Evde Balon İle Telefon Kılıfı Yapımı


Balonla Telefon Kılıfı Yap

Balondan telefon kılıfı yapımı arayan arkadaşlar için paylaştığım bu kolay çalışmayı geliştirebilir ve değişik çalışmalar oluşturabilirsiniz. Yapılışı bir balondan ibaret olan çalışma hem kolay hem de çok basit.

İzleyeceğiniz video ile çalışmayı kısa sürede yapabilir ve telefonunuza balon kullanarak çok şık kılıflar hazırlamış olursunuz. Benzer çalışmaları buldukça yine sizlere ulaştıracağım.

Balon ile telefon kılıfı yapımı ile ilgili sizlere resimli bir anlatım paylaşmıştım. Yine önceki yazılarımda videolu anlatımda paylaşmıştım.

Bu yazımda da yine sizlere daha değişik ve farklı bir çalışma paylaşacağım. Evde balon ile telefon kılıfı yapılışı ile ilgili paylaşacağım video sonrası sizde dilediğiniz renkteki balon ile cep telefonunuza harika kılıflar yapabileceksiniz.

evde-balon-ile-telefon-kilifi-yapimi
Evde Balon İle Telefon Kılıfı Yapımı

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

1 Comment on Evde Balon İle Telefon Kılıfı Yapımı

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*