Evde Balondan Dekoratif Lamba Yapımı – Balondan Avize Çalışması


Evde Balondan Dekoratif Lamba Yapımı – Balondan Avize Çalışması

Daha önce size balondan dantelli kase yapılışı ile ilgili bir çalışma paylaşmıştım. Balonu şişiriyorsunuz, danteli balonun üzerine yapıştırıp, dantelin donmasını bekliyorsunuz. Ortaya balonu patlattıktan sonra harika bir dantelli sepet, dantel kase, dantel tabak çıkıyor. Bu yazımda ise yine balondan yardım isteyeceğiz ve harika bir dekoratif lamba yapacağım.

Resimli anlatımdan da anlayabileceğiniz gibi bir balon lazım ve ip lazım. Malzemeleri kendinize göre değiştirebilir veya resimli anlatımdaki gibi hazır edebilirsiniz. Daha sonra balondan yardım alarak harika dekoratif ışık veya dekoratif avizeler yapabilirsiniz. Evde kolay avize yapımı ile ilgili paylaştığım yazılarımda da yine balon kullanılmıştı. Bu paylaşacağım çalışmada da yine balon kullanılmaktadır.

evde-kolay-balondan-dekoratif-lamba-yapimi-balondan-avize-yapimi

ballon lustre – ballon lysekrone – balloon chandelier

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*