Evde Boncuktan Ağaç Süs Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Boncuktan Ağaç Süs Yapımı – Resimli Anlatım

Tel ve boncuk çiçek yapımı ile ilgili araştırmalar yaparken karşıma çıkan bu güzel çalışmayı sizlerle de paylaşmak istedim. Evde boncuktan ağaç süs yapımını anlatan bu çalışmayı sizde evinizde kolaylıkla yapabilirsiniz. Evini güzelleştirmek isteyen bayanlar mutlaka bu çalışmayı yapmalı ve evlerini dekoratif yönden güzelleştirebilirler. Evde boncuktan süs yapımı ile ilgileniyorsanız, bu yazımda paylaşacağım resimli anlatım çok hoşunuza gidecek. Kısa sürede sizde boncuktan ağaç şeklindeki bu süs çalışmasını yapabileceksiniz.

Yaparken eğlenebileceğiniz bir çalışma olup, yapımı da oldukça kolaydır. Bu tür çalışmaları sitemizde yer alan kendin yap kategorisinde çokça bulabilirsiniz. Dekorasyon kategorimizde de yine çeşitli ev güzelleştirme fikirleri yer almaktadır. Umarım hepsi beğeneceğiniz çalışmalar olacak… kolay gelsin.

evde-boncuktan-agac-sus-yapimi

source : https://www.diycraftproject.com/2015/01/diy-heart-shaped-beaded-decorative-tree.html

bead tree – arbre de talon – Perlenbaum

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Evde Boncuktan Ağaç Süs Yapımı – Resimli Anlatım için yorumda bulun

    Evde Boncuktan Ağaç Süs Yapımı – Resimli Anlatım için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Evde Boncuktan Ağaç Süs Yapımı – Resimli Anlatım için ilk yorumu yapabilirsin.