Evde Boncuktan Çilek Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Boncuktan Çilek Yapımı – Resimli Anlatım

Boncuktan çilek yapılışı ile ilgili paylaşacağım çalışmayı çok seveceksiniz. Evde boncuktan çilek yapımı çalışmasının anlatımlı resimlerini bu yazımda bulabilirsiniz. Evinizde boncuk ile süslemeler yapmayı seviyorsanız, bu yazımda paylaşacağım çalışmayı yapabilir ve süsleme çalışmalarınıza bir yenisini ekleyebilirsiniz. Yine turistik bir şehirde yaşıyorsanız, bu tür çalışmalar yapıp satabilir ve para kazanabilirsiniz. Birçok hanım mail atıyor, evde para kazanma ile ilgili bizlere yardımcı olur musunuz? diye… fakat sitem tanıtım sitesi olduğu için sitemiz üzerinden herhangi bir satış yapılmasına müsaade etmiyoruz. Ancak satışa sunmak istediğiniz çalışmalarınız varsa ilerleyen zamanda bu çalışmalarınızı tanıtabileceğiniz ve müşteri bulabileceğiniz bir platform oluşturmayı düşünüyoruz.

Bu yazımda paylaşacağım evde boncuk ile çilek süsü yapılışını anlatan resimli anlatımlara gelince, adımları takip ederek sizde bu güzel çalışmayı evinizde hiç zorlanmadan yapabilirsiniz.

 

source : https://www.two-daloo.com/seed-bead-strawberries-just-because/

beads berries – perles baies – Perlen Beeren

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Evde Boncuktan Çilek Yapımı – Resimli Anlatım için yorumda bulun

    Evde Boncuktan Çilek Yapımı – Resimli Anlatım için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Evde Boncuktan Çilek Yapımı – Resimli Anlatım için ilk yorumu yapabilirsin.