Evde Boncuktan Süs Çiçek Yapmak

evde-boncuktan-sus-cicek-yapmak-422x415

Evde boncuktan süs çiçek yapmak için bu yazımda sizlere güzel bir resimli anlatım paylaştım. Sizde evde bu tür çalışmalar yapmayı seviyorsanız, farklı bir çalışma olduğunu göreceksiniz.

Evde kolay yapay çiçek yapmak için daha önce sitemizde kağıttan çalışmalar, boncuktan yapılan yapay çiçek çalışmaları ve daha birçok çalışmamın anlatımına ulaşabilirsiniz.

Evde nasıl yapılır dediğiniz birçok çalışmayı sitemizde paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda paylaştığım çalışmada da yine detaylı bir anlatım söz konusudur.

Bu sayede sizde evde eva kağıdından yapay çiçek yapmak isterseniz veya farklı malzemeden yapacağınız yapay çiçek çalışmasına boncuk işleme fikri olarak bu güzel örnekten yararlanabilirsiniz.

Evde boncuktan yapay çiçek yapmak için benzer çalışmalar bu yazımın hemen altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Şimdi sizleri evde kolay boncuklu çiçek yapmak isteyenler için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-boncuktan-sus-cicek-yapmak

source : http://www.usefuldiy.com/pl/diy-lily-of-the-valley/

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*