Evde Boya Yaparken Efekt Uygulamak


Sizlere bu yazımda boya yaparken uygulayacağınız güzel bir efekt çalışmasını paylaştım. Evde boya yaparken efekt uygulamak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey bir süpürge kullanmak. Çünkü boyayı yaptıktan sonra süpürge ile duvarı yukarıdan aşağıya doğru süpürür gibi elinizi kaldırmadan bu çalışmayı yaptığınızda duvarınızda efektli bir şekil çıkacak.

Bu güzel çalışmayı yapmak için öncelikle güzel bir renk ile evinizi boyamayı düşünmeniz gerekir. Resimli anlatımda mor renk seçilmiş ve bu çalışma uygulanmış. Sizde süpürge ile bu güzel çalışmayı evinizde boya badana yaparken deneyebilirsiniz. Boya yaparken birçok kişi boyadıktan sonra duvarlara sim atar.

Sim attığınızda gece ışıkları yakarsanız duvarınız ışıl ışıl olur. Bu çalışmayı tamamladıktan sonra bana kalırsa sim de kullanabilirsiniz. Boya yaparken efekt nasıl yapılır? diyenler için öncelikle malzemeler ;

  • boya.
  • süpürge.
  • sim.

Malzemeleri temin ettikten sonra ilk etapta odayı boyamayı tamamlamanız gerekiyor. Tamamladıktan sonra süpürge ile resimli anlatımda gördüğünüz çalışmayı uygulamaya başlayabilirsiniz. Yapmanız gereken süpürge ile boyadığınız duvara efekt uygulamak.

Oldukça basit olan bu çalışmanın resimli anlatımı ise aşağıdadır. Evde boya yaparken kolay efekt yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

boya-yaparken-efekt-uygulamak

Evde duvara kolay efekt boya yapmak için paylaştığım çalışma sayesinde sizde evinizi örnek resimde gördüğünüz gibi güzelleştirebilir ve tasarım harikasına dönüştürebilirsiniz. Evinize gelenler boyanın rengini, cinsini ve nasıl yapıldığını sorabilirler. Hatta evinizi kime boyattığınızı da soracaklardır. Kolay gelsin.

source : http://weheartit.com/entry/214487164

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*