Evde Buzdolabı Magnet Yapımı – Resimli Anlatım


Evde Buzdolabı Magnet Yapımı – Resimli Anlatım

Evde kolay magnet yapımı ile ilgili sanırım bu yazı ilk yazım olacak. Bu çalışmada sizlere keçe veya kalın kumaşlardan yapabileceğiniz çok güzel buzdolabı için magnet yapılışını anlatan resimli anlatımlar paylaşacağım. Kolay bir şekilde evinizde bu çalışmayı yapabilir ve buzdolabınıza magnet olarak kullanabilirsiniz. Yada bu tür çalışmalar yaparak evden para kazanabilirsiniz. Evde buzdolabı magnet yapımı ile ilgili bu çalışmayı eğlenerek yapacağınızdan eminim.

Yapmanız gerekenler resimli anlatımlarda anlatılmış ve adımları izleyerek gördüklerinizi yapmanız yeterli olacaktır. Malzeme olarak keçe de kullanabilirsiniz. Ancak resimlerde kalın bir kumaş kullanılmış ve şekil alabilen bir kumaş olduğunu görmekteyiz. Eğer keçeye kalıcı şekil verebiliyorsanız veya başka kumaşlar elinizde varsa onları da kullanabilirsiniz. Evde magnet yapılışı ile ilgili ilk paylaşımım olan bu yazıda ki resimli anlatımlar ise şöyle ;

source : http://www.michelemademe.com/2011/09/drop-dead-denim-fall-floral-fridge.html

fühlte Magnet – aimant senti – felt magnet

2 Comments on Evde Buzdolabı Magnet Yapımı – Resimli Anlatım

  1. çok teşekkür ederiz. daha güzel magnet çalışmalarını buldukça yine paylaşmaya devam edeceğiz. Beğenmenize sevindik. mutluluklar dileriz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*