Evde Çatal İle Kolay Ponpon Yapılışı – Resimli Anlatım


Evde Çatal İle Kolay Ponpon Yapılışı – Resimli Anlatım

Evde ponpon yapımı ile ilgili bir önceki yazımda kumaştan ponpon yapımını paylaşmıştım. Bu yazımda da yine sizlere çatal yardımı ile ponpon yapımının resimli anlatımını paylaşacağım. Bildiğimiz çatalı kullanarak çok kolay bir şekilde ponpon süs yapabilirsiniz.

Sizde ponpon süs yapımı ile ilgili bilgi arıyorsanız ve pratik bir şekilde ponpon süs yapılışı ile ilgili çalışma arıyorsanız, aramayın artık buldunuz. Bu yazımda sizlere çok kolay ve pratik bir şekilde evde çatalla kolay ponpon yapımının resimli anlatımını paylaşacağım.

Sizde bu sayede evde çatal ile kolay ponpon yapılışını öğrenerek, özel günler için veya kutlamalar için kolayca ponpon süslemeler yapabileceksiniz. Evde çatal ile kolay ponpon yapımını anlatan resimli anlatım ise şöyle ;

evde-cataldan-kolay-ponpon-yapimi

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*