EVDE ÇEMBER ÖRGÜ GÖMLEK YAPMAK

evde-cember-orgu-gomlek-yapmak-230x415

Değerlendirme çalışması olarak da kullanabileceğiniz güzel bir çalışmanın resimli anlatımını paylaştım. Evde kolay çember örgü gömlek yapmak için paylaştığım resimli anlatımda aşama aşama ne yapmanız gerektiği aktarılmış.

Tek yapmanız gereken kullanmadığınız gömlek veya penye parçalarıyla çalışmak. Anlatımdan yararlanarak sizde elbise üstü veya atlet üstü çok güzel örgü çember gömlek modeli yapmayı öğrenebilirsiniz.

Artık günümüzde moda kavramı oldukça genişlediği için birçok ev hanımı veya genç kız kendi kendine moda üretmektedir. Bu yazımda paylaştığım çalışmada ki elbise aslında satılıyor.

Fakat büyük paralar vermek yerine sizde evde azıcık bir terzi yönünüz varsa aynısından yapabilirsiniz. Böylece uçuk rakamlar vermeden muhteşem elbiselere de sahip olabilirsiniz.

Şimdi sizi çember gömlek yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Benzerlerini sitemizde sürekli olarak giyim kategorisinde bulabilirsiniz. Kolay gelsin.

evde-cember-orgu-gomlek-yapmak

source : https://tr.pinterest.com/pin/512706738809317514/

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*