Evde Çiçekli Bebek Botu Yapımı – Resimli Anlatım


Evde Çiçekli Bebek Botu Yapımı – Resimli Anlatım

Evde çok kolay bir şekilde bebek patikleri yapımı ile ilgili yazıları paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda ise sizlere evde çiçekli bebek botu yapımı ile ilgili güzel bir resimli anlatım paylaşacağım. Turuncu bebek patik modeli yapımı ile ilgili sanırım daha önceden bir paylaşımda bulunmamıştım. Bu çalışmayı kullanarak turuncu renk bebek patikleri de yapabilirsiniz.

Evde kolaylıkla bu modeli yapabilir ve bebeklerinize giydirebilirsiniz. Evde çiçekli patik yapımı ile ilgili sanırım diğer paylaşımlarımı sitemizde yer alan bebekler için ve bebek patikleri kategorilerinde bulabilirsiniz. Yine bu yazımın sonunda benzer bebek patik yapımı ile ilgili çalışmalarda karşınıza gelecektir. Onları da inceleyebilir ve farklı bebek patik modelleri yapımı ile ilgili değişik bilgilere ulaşmış olursunuz.

source : http://www.liveinternet.ru/users/4905655/post251011561/

Stricken Babyschuhe – bottes à tricoter bébé – knitting baby boots

3 Comments on Evde Çiçekli Bebek Botu Yapımı – Resimli Anlatım

  1. Görsel olarak ilk başta karmaşık bir örüm yapısı olduğu sanılabilir fakat anlatıma detaylı olarak baktığımızda aslında basit bir örme imkanının olduğunu çok rahat anlayabiliyoruz ev hanımları veya torunları için bir hediye yapmak isteyen kişilerin rahatlıkla bunu örüp şık bir patiği çoçuklara giydirebilirler.

  2. Karışık gibi dursada çok bim açıklayıcı bedava intternetten ücretsiz bir makale ile anlatımdan dolayı teşekkurler

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*