Evde Çoraptan Pokemon Oyuncak Yapmak

Evde çocuklarınıza sağlıklı oyuncaklar yaparak onları mutlu edebilirsiniz. Çoraptan pokemon oyuncak yapmak için sizlere bu yazımda resimli güzel bir anlatım paylaştım. Evde çoraptan pokemon oyuncak yapmak için resimli anlatımdaki adımları takip etmeniz yeterlidir. Evinizde kullanmadığınız beyaz çoraplarınız varsa bu iş için yeterli olacaktır. Çoraptan oyuncak yapmak için daha önce de çeşitli çalışmaları sitemizde yer alan oyuncak kategorisinde paylaşmıştım.

Bu yazımda da yine kolay oyuncak nasıl yapılır? diyenlere güzel bir anlatım paylaştım. Sizde evinizde çoraptan basit oyuncak yapmayı öğrenecek ve çocuklarınıza sağlıklı oyuncaklar yapabileceksiniz. Ayrıca evini güzelleştirmek isteyenler de bu güzel minyatür oyuncak yapmak için resimli anlatımdan yararlanabilirler. Evde çoraptan pokemon yapmak için malzemeler ise şöyle ;

  • beyaz çorap.
  • iğne iplik.
  • pamuk veya yün.
  • makas.
  • kırtasiyeden alınmış oyuncak göz.
  • boya ve kalem.

Malzemeleri kendinize göre değiştirebilir ve yapacağınız çoraptan oyuncak için değişik fikirler kullanabilirsiniz. Altta paylaştığım resimli anlatımda çoraptan kolay oyuncak yapmak için tüm detaylar adım adım verilmiş. Detaylı olarak adımları takip ettiğinizde aynı oyuncağı sizde kolaylıkla yapabileceksiniz. Evde kolay oyuncak yapmak isteyenler bu çalışma sayesinde çocuklarına sağlıklı oyuncak da yapmış olacaklar. Şimdi sizleri evde çoraptan pokemon oyuncak yapmak için resimli anlatım ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-coraptan-pokemon-oyuncak-yapmak

Evde çoraptan pokemon oyuncak yapmak isteyenlere güzel bir resimli anlatım paylaştım. Daha önce de benzer çalışmaları sizlere oyuncak ve kendin yap bölümlerinde paylaşmıştım. Hatta bu yazımın en sonunda benzer yazılar bölümünde değişik oyuncak yapmak için çalışmalara ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : https://stylowi.pl/13075500

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. MEB OYUN dedi ki:

    Anlatımlarınız gerçekten çok güzel yapmak istediğimiz şeyleri kolayca yapmamıza olanak sağlıyor. Bu sebeple size çok teşekkür ediyorum.