EVDE DANTELDEN KRALİÇE TACI YAPMAK


Evde dantelden kraliçe tacı yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde çocuklarınız için yapmayı düşünebilirsiniz. Kolay yapılan kral tacı çalışmalarını daha kartondan yapılan örneklerini paylaşmıştım. Evde dantel kral tacı yapmak için paylaştığım çalışma da eski dantelleri değerlendirebilirsiniz.

Kolay yapılan kraliçe tacı veya prenses tacı çalışmalarını karton şeklinde de sitemizde daha önce paylaşmıştım. Onları da inceleyebilirsiniz. Anlatımlı kraliçe tacı yapmak için çalışmaları mutlaka incelemelisiniz. Benzer örneklerini hemen bu yazımın altında bulabilir ve onları da inceleyebilirsiniz.

Evde dantelden prenses tacı yapmak için paylaştığım çalışmayı evinizdeki eski dantellerden yapabilirsiniz. Şekli verdikten sonra tutkal kullanmanız gerekiyor. Bu çalışma biraz da balondan yapılan süs toplarını andırıyor. O çalışmalarda da tutkal ile dondurulan hasır ipten top veya kaseler yapılıyordu.

Bu çalışmada da dantelden kraliçe tacı yapmak için gerekli işlemler anlatılmış. Kısa sürede kolayca yapabileceğinizi düşünüyorum. Şimdi sizleri bu güzel çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

evde-dantelden-kralice-taci-yapmak

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*