Evde Deri Cep Telefonu Kılıfı Yapımı – Resimli Anlatım


Evde Deri Cep Telefonu Kılıfı Yapımı – Resimli Anlatım

Evde yapılan kolay çalışmalara bir yenisini daha ekliyorum. Bu yazımda sizlere deriden cep telefonu kılıfı nasıl yapılır? bununla ilgili resimli güzel bir anlatım paylaşacağım. Bu sayede sizde evinizde artık deri parçalarını kullanarak evde deri cep telefonu kılıfı yapımını öğrenip, yapabileceksiniz. Deri cep telefon kılıfı satın almaya kalksanız epey para tutabilir.

Ancak siz evinizde deri parçaları ile kendi cep telefonunuz için harika kılıflar yapabilirsiniz. Hatta evden para kazanmak isteyenler içinde bu çalışma çok güzel bir satış ürünü olabilir. Deriden telefon kılıfı yapılışı ile ilgili sanırım sitemizde ki ilk yazımız bu… sizde evinizde kolaylıkla deri cep telefon kılıfı yapabilirsiniz. Resimli anlatımdaki adımları takip edin ve sizde kendi deri kılıfınızı yapın.

 

source : http://handmade4all.com/clothes/426-how-can-i-reuse-or-recycle-scraps-of-leather.html

leather phone case – cas de téléphone en cuir – Leder Tasche

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*