Evde Deri Kumaştan Minyatür Torba Yapımı


Evde Deri Kumaştan Minyatür Torba Yapımı

Bu makalemde sizlere evde deri kumaş kullanarak küçük minyatür torba veya çantalar yapabilmenizi gösterecek resimli anlatımlar paylaştım. Anlatımlı resimlerden yararlanarak sizde evde deri kumaştan minyatür torba yapımını öğrenebileceksiniz. Deri kumaş yerine farklı kumaş türleri de kullanabilirsiniz. Keçeden de bu güzel çalışmayı yapmanız mümkündür.

Daha önce sizlere polar kumaşından yapılan çanta modellerini paylaşmıştım. Bu yazımda ise sizlere yine minyatür çalışması olarak küçük bir torba veya çanta yapılışını tarif eden bir anlatım paylaştım. Resimli anlatımdan yararlanarak sizde evinizde kullanacağınız veya süs olarak evinizin bir köşesine yerleştireceğiniz minyatür torbalar yapabileceksiniz.

Yapımı oldukça kolay olan bu güzel çalışmayı resimli anlatımdaki adımları takip ederek yapmanız yeterli olacaktır. Kumaş olarak biraz sert bir kumaş kullanmanızı öneririm. Böylece yapacağınız torba veya çanta daha diri ve sağlam olacaktır. Süs olarak bu çantaları kullanabilirsiniz. Yada doğum günü olan birisine içerisine not koyarak hediye de edebilirsiniz.

Evde deri kumaştan yapılan çanta çalışması için resimli anlatımlar ise şöyle ;

evde-deri-kumastan-minyatur-torba-yapimi

Üstteki çalışmayı normal ebatlarda yapabilir ve günlük kullanabileceğiniz harika bir deri çanta modeline dönüştürebilirsiniz. Alttaki çalışma ise minyatür bir çalışmadır.

evde-deri-kumastan-minyatur-torba-yapimi2

Üstteki resimde yer alan çalışmayı yaparak minyatür çanta şeklinde süslemeler yapabilirsiniz. Evinizi süsleyebilir ve içerisine notlar koyarak arkadaşlarınıza doğum günü hediyesi olarak da düşünebilirsiniz. Deri kumaştan minyatür çanta çalışması yaparak evinize güzel süsleme çalışmalarında bulunabilirsiniz. Diğer benzer çalışmalar bu yazımın sonunda karşınıza benzer yazılar şeklinde çıkacaktır. O yazılara da bakmanızı öneririm. Kolay gelsin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*