Evde Düğmelerden Tabak Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Düğmelerden Tabak Yapımı – Resimli Anlatım

Evde işe yaramayan veya fazlalık düğmeleri bir araya getirin ve paylaşacağım resimli anlatımdaki çalışmayı sizde yapın. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışma sayesinde düğmeden çok güzel dekoratif bir tabak yapabilirsiniz. Bunun için balon yardımına da ihtiyacınız olacak. Malzemeler oldukça basit… balon, düğmeler ve yapıştırıcı ile biraz hayal gücü… Evde kolaylıkla bu çalışmayı sizde yapabilir ve eğlenebilirsiniz.

Evde düğmelerden tabak yapılışını anlatan resimli anlatımdan yararlanarak sizde çok güzel dekoratif vazo veya dekoratif kaseler yapabilirsiniz. Yaptığınız düğme kasesinin içine yine yapay çiçekler yapabilir ve dekoratif süsleme çalışmanızı tamamlayabilirsiniz. Sitemizde yer alan kağıttan çiçek yapımı çalışmaları ile yaptığınız dekoratif düğme kasenin içine çiçekte yaptığınızda işlem tamamlanmış olur.

evde-dugmelerden-dekoratif-kase-yapimi

bol bouton – bowl button – Schüssel-Taste

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Evde Düğmelerden Tabak Yapımı – Resimli Anlatım için yorumda bulun

    Evde Düğmelerden Tabak Yapımı – Resimli Anlatım için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Evde Düğmelerden Tabak Yapımı – Resimli Anlatım için ilk yorumu yapabilirsin.