Evde Duvara Ahşap Tahta Yapıştırma


Evinizin duvarlarına ahşap tahta yapıştırarak harika görünümlere kavuşturabilirsiniz. Bu yazımda sizlere evde duvara ahşap tahta yapıştırma çalışmasına örnek bir anlatım paylaştım. Sizde evinizde yatak odasını veya oturma odasını bu şekilde ahşap tahta yapıştırma çalışması yaparak güzelleştirebilirsiniz.

Evinizi yenilemek veya evinize yeni havalar katmak istiyorsanız? bu paylaştığım çalışmayı sizde kolaylıkla yapabilirsiniz. Normalde bunların yapışkan kaplama kağıtları da oluyor. Fakat sağlam olsun ömürlük olsun diyorsanız bu resimdeki gibi ahşap panelleri alarak birleştirme usulü kendi kendinize puzzle parçaları gibi yapıştırarak birleştirebilirsiniz. İnanın ortaya harika görüntü çıkacaktır.

Evinizi bu sayede yenilemiş ve ahşap görünüme kavuşturmuş olacaksınız. Ahşaptan duvar kaplama işlemleri için resimli anlatımdaki gibi malzemeleri temin ettikten sonra çalışmayı kendiniz de yapabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmayı eğlenerek yapacağınızı söyleyebilirim. Şimdi sizleri evde duvara ahşap tahta yapıştırma çalışmasına örnek resimli anlatımla baş başa bırakıyorum kolay gelsin.

evde-duvara-ahsap-tahta-yapistirma

Gördüğünüz gibi sırasıyla ve sık sık yapıştırma tekniği ile ahşaptan duvara panel yapıştırma işi hem eğlenceli hem de kolay gözüküyor. Sizde yapı marketlerden ahşap tahta malzemesinden alıp, evinizde bu güzel çalışmaları yapmayı düşünebilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmaya benzer birçok çalışmayı sitemizde dekorasyon bölümünde bulabilirsiniz. Evde kolay duvara ahşap tahta yapıştırma ile ilgili değişik çalışmalar bulduğumda yine bu başlık altından sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Kolay gelsin.

source : http://www.thesawguy.com/diy-pallet-feature-wall/

3 Comments on Evde Duvara Ahşap Tahta Yapıştırma

  1. reha bey :) ahşap zaten tahta, ama aramalarda bu tür bayanlar aradıkları için başlığı öyle yaptık. ahşap plaka diye de geçiyor fakat arama yaparsanız sizinde karşınıza ahşap tahta diye bilgi çıkacaktır. dikkatinizi tebrik ederim. ilginize teşekkürler.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*