Evde Elma Sirkesi Yapımı Resimli Videolu

ev-yapimi-elma-sirkesi-737x415

Evde Elma Sirkesi Yapımı Resimli Videolu

Elma sirkesi doğal bir ilaç olup, her türlü sağlık problemine birebir etkili bir formüldür. Evde doğal elma sirkesi yaparak hem sağlığınızı tehdit eden zararlardan kurtulmuş olursunuz. Hem de ailenize el yapımı harika elma sirkesini sunmuş olursunuz. Elma sirkesini araştıracak olursanız bir çok derde deva olduğunu görebilirsiniz.

Çünkü içindeki mineraller ve besin değerleri bakımından birçok hastalığa, kilo problemine ve çeşitli sağlık problemlerine birebir çözüm olduğunu anlayabilirsiniz. Bu yazımda evde elma sirkesi yapımı ile ilgili paylaşacağım anlatımlı videodan yararlanarak sizde evinizde organik elma sirkesi yapabileceksiniz. Sizlere bu yazımızda evde elma sirkesi yapımı ile tarif edeceğiz.

Malzemeler :

– ilaçsız elma ( kabukları ile birlikte ).
– içme suyu.
– bal veya sirke anası.

evde-elma-sirkesi-nasil-yapilir

 

 

 

apple cider vinegar – vinaigre de cidre – Apfelessig

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*