Evde Eski Bisikletten Lavabo Modeli


Eski Bisikletle Lavabo Yapımı

Evde eski bisiklet jantından süs yapılışı ile ilgili önceden sizlere bir paylaşımım olmuştu. Bu yazımda ise yine eski bisikletten yararlanacağız.

Eski bir bisikletiniz varsa onu boyayıp, biraz temizledikten sonra evinizde dekoratif lavabo yapımında kullanabilirsiniz.

Resimli örnekler paylaşacağım. Alıntı resimlere baktığınızda yapılan çalışmayı gördüğünüzde sizinde aklınıza böyle değişik dekoratif fikirler gelebilir. Evde eski bisikletten lavabo modeli yapılışı ile ilgili paylaşacağım örnek resimler ise şöyle ;

Eski bisikleti değerlendirmek için paylaştığımız bu güzel çalışmayı sizde kolayca yapabilirsiniz. Eski bisikleti iyice temizledikten sonra ayna olan kısmın altına koyup, monte edebilirsiniz.

Eski bisikleti lavabo yaparak evde değişik bir dekor da yapmış olursunuz. Bisikleti dekoratif lavabo olarak kullanabileceğiniz gibi süs amaçlı da evinizde duvara monte edebilirsiniz.

Lavabo yerine dekoratif köşe olarak da kullanmayı düşünebilirsiniz. Bu tür güzel fikirleri sitemizde fazlasıyla bulabileceğiniz gibi kolay yapılan çalışmaları kısa sürede sizde eviniz için uygulayabilirsiniz.

Bisiklet değerlendirme projesi olarak kullanacağınız bu güzel çalışmayı sevebilirsiniz. Benzerlerini sitemizde bulabileceğiniz gibi hemen altta benzer yazılar bölümünde de değişik fikirler sizleri bekliyor olacak.

Nasıl yapıldıklarını öğrenerek sizde eski bisikleti süs amaçlı dönüştürebilirsiniz. Güzel çalışmalar ortaya çıkarabilirsiniz. Bisiklet çemberinden saat yapabilir veya duvara süs olarak da yapıp kullanabilirsiniz. Kolay gelsin.

kaynak : https://www.pinterest.com/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*