Evde Eski Çanta Yenileme – Resimli Anlatım


Evde Eski Çanta Yenileme – Resimli Anlatım

Eskileri yenileme konusunda oldukça fazla makale paylaşmaya çalışıyorum. Çünkü artık devir ekonomi devri ve eskileri atmak yerine onları yenileyerek onlara yeni roller ve görevler verebilirsiniz. Sitemizde değerlendirme ve geri dönüşüm kategorilerinde sıkça bu tür çalışmaları sizlere paylaşıyorum. Çünkü eskileri genelde atarız. Ancak Dünya sonsuz değildir. Bu yüzden eskileri atmak yerine onları daha farklı eşyalara dönüştürme seçeneğini tercih etmeliyiz. Eğer bu işe yaramıyorsa, eskileri bir kaç taktik ile yepyeni bir hale getirebilirsiniz. Bu makalemde sizlere evde eski çanta yenilemeyle ilgili güzel bir örnek resim paylaştım. Anlatımlı resimde ki gibi sizde evinizdeki eski el çantanızı harika bir hale getirebilirsiniz.

Yeni çanta almak yerine eski çantalarınızı yenileyebilirsiniz. Paylaştığım resimli anlatımda kullanılan malzeme ise ;

  • sprey boya.
  • desen için herhangi bir obje.
  • yapıştırıcı.
  • eski çanta.

Tüm bu malzemeleri bir araya getirdikten sonra öncelikle eski çantanızı sprey ile istediğiniz renge veya renklere boyamanız gerekiyor. Ardından çantanın üzerine desen olarak nasıl bir obje veya nesne düşünüyorsanız onları yapıştırdıktan sonra tekrar o nesneleri ya daha önceden boyayabilirsiniz. Yada boyalı kısmını şeffaf bir naylon ile kapattıktan sonra boyayabilirsiniz. Böylece çantanızı yenileyebilir ve yaptığınız bu çalışma sonucunda eski çantanızı siz bile tanıyamazsınız. Bu tür ince fikirler ile eski eşyalarınızı yenileyebilir ve görenleri şaşırtabilirsiniz. Kolay gelsin.

eski-canta-yenileme

Gördüğünüz gibi eski çanta bir anda yepyeni bir çanta haline geliyor. Bu örnekte gösterilen çantadan sizde yoksa, bu bir örnekti. Yani size fikir verme amaçlı paylaştım. Benzer çalışmaları sizde evinizde bu fikirden yola çıkarak yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*