EVDE ESKİ KOMİDİNLERİ YENİLEME FİKİRLERİ


Bu yazımda sizlere eskileri yenileme çalışması adına güzel bir örnek paylaştım. Hepimizin evinde zamana yenik düşen ve eskiyen eşyalar vardır.

Genelde bizim insanımız eskiyeni atar veya ihtiyacı olan birisine verir ve yenisini alır. Böyle alışmışız, böyle gider diye düşünüyoruz.

Ancak Dünya gittikçe küçülen bir yer haline geldiğini düşünürsek, artık yeni almak yerine eskileri yenilemek gerekiyor.

Bu hem ev ekonomimize katkı, hem tutumluluk hem de eski eşyalar üzerindeki anıları kaybetmemeye yarayabilir. Bu yazımda paylaştığım çalışma sadece bir örnek olup, sizde evinizde eskiyen komidinleri veya sehpaları yenileyerek evinizde daha yeni eşyalara dönüştürebilirsiniz.

Evde kolay yapılan mobilya fikirleri ve değerlendirme çalışmalarını buldukça sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Altta örnekte bulunan çalışma da sprey boya ile eskiyen komidin yepyeni bir hale dönüştürülmüş.

Sizde bu çalışmadan fikir alıp, evinizde ki eski eşyaları yenileyebilirsiniz. Kolay gelsin.

evde-eski-komidinleri-yenileme-fikirleri

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*