Evde Eski Kottan Çanta Yapmak


Evde Eski Kottan Çanta Yapmak

Eski kotlarınızı atmak istemiyorsanız onlardan harika çantalar yapabilirsiniz. Bu yazımda sizlere paylaştığım resimli anlatımda harika bir çanta yapımı anlatılmaktadır. Evde eski kottan çanta yapmak isteyenler için detaylı olarak anlatılan resimlerde ki adımları uygulayarak sizde kot pantolondan çantalar yapabilirsiniz. Kottan yapılanları çoğu zaman paylaşmışımdır. Bu yazımda da yine sizlere kot pantolondan yapılan çalışmalardan birisini paylaştım.

Öncelikle eski kottan çanta için malzemeler şöyle ;

  • eski kot pantolon.
  • makas.
  • iğne iplik veya dikiş makinesi.

Kot pantolonun bacak kısımlarından bir parça yapacağınız bu çanta için yeterli olacaktır. Kestiğiniz bacak kısımlarını tekrar açarak, çantanın oluşumu için dikme işlemine geçmeniz gerekiyor. Resimli anlatımda eski kottan nasıl çanta yapılacağı tüm detaylarıyla aktarılmış. Yapmanız gereken resimli anlatımda ki tarifi uygulamak. Şimdi sizleri eski kot pantolondan yapılan çanta çalışmasının resimli anlatımı ile baş başa bırakıyorum.

eski-kottan-canta-yapmak

Farklı kot pantolondan daha değişik çantalar yapabilirsiniz. Yaptığınız çantaların kottan yapıldığını detaylı bakmayan arkadaşınızın anlaması mümkün değil. Bu tür çalışmalar ile eskileri değerlendirme sayesinde hem eski eşyalarınızı atmamış olursunuz. Hem de eskileri geri dönüşüm projesi olarak yenileyerek daha değişik eşyalara da sahip olmuş olursunuz. Eski kottan yapılan diğer çalışmalar için sitemizde yer alan değerlendirme kategorisine göz atmanızı öneririm. Kolay gelsin.

source : http://www.prettydesigns.com/diy-handbag-tutorials/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*