Evde Eski Kottan Puf Yapımı – Resimli Anlatım

evde-eski-kottan-puf-yapimi11-640x415

Evde Eski Kottan Puf Yapımı – Resimli Anlatım

Evde puf yapımı ile ilgili farklı birçok çalışmayı daha önce de önünüze getirmiştim. Bu yazımda da yine sizlere çok güzel ve eğlenceli bir puf yapılışını anlatan çalışma paylaşacağım. Evde eski kottan puf yapımı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak evinize kot puf yapabilirsiniz. Daha önce boş şişeden puf yapılışını paylaşmıştım. Fakat onlar biraz amatörce gibi gözüküyordu.

Ancak bu paylaşacağım çalışma daha profesyonel ve bittiğinde çok güzel bir dekoratif pufunuz olmuş oluyor. Sizde evinizdeki eski kot pantolonlardan veya kot eteklerden çok güzel puflar yapabilirsiniz. Evde eski kot pantolondan puf yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimleri takip ederek sizde bu güzel çalışma ile evinize kot puf yapabilirsiniz.

source : http://www.michelemademe.com/2011/09/drop-dead-denim-one-tough-pouf.html

denim puff – feuilletée denim – puff Jeans

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*