Evde Eski Kottan Sepet Yapımı – Resimli Anlatım


Evde Eski Kottan Sepet Yapımı – Resimli Anlatım

Evde eskimiş kotlarınız varsa bunları bir araya getirip, çok güzel dekoratif sepetler haline getirebilirsiniz. Evinizde eşyalarınızı, çocuklarınızın oyuncaklarını toplayacağınız güzel bir kot sepet yapmak ister misiniz? bu yazımda paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak sizde kolayca evde eski kottan sepet yapmayı öğrenebilirsiniz. Eski kot pantolondan sepet yapımı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatım pekmarifetli sitesinden alınmıştır.

Tamamen sizlere fikir edinmeniz amaçlı paylaşılmaktadır. Sizde evinizde eski kotlarınızdan güzel sepetler yapabilirsiniz. Eski kottan torba veya eski kottan kutu yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımda ki adımları takip ederek, sizde evinizdeki eski kotlarınızdan dekoratif sepet yapabilirsiniz. Birçok amaçla yaptığınız kot sepeti kullanabilirsiniz. Evde eski kottan sepet yapılışı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

evde-eski-kottan-sepet-yapimi

boîte Jeans – jeans box – Jeans-Box

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

1 Comment on Evde Eski Kottan Sepet Yapımı – Resimli Anlatım

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*