Evde Eski Tişörtten Kedi Evi Yapımı – Resimli Anlatım

evde-eski-penyeden-kedi-evi-yapimi5-704x415

Evde Eski Tişörtten Kedi Evi Yapımı – Resimli Anlatım

Bu yazımda sizlere küçük dostlarımız olan kedilere çok güzel ve sıcak yuva yapabilmek için harika bir resimli anlatım paylaşacağım. Eski penyelerinizden kedi evi yapmak istiyorsanız, bu çalışma tam size göre… eski penyeden kedi evi yapımı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdaki adımları uygulayarak sizde evinizde barınan kedilere harika kedi evleri yapabilirsiniz.

Yapımı oldukça kolay ve basit olan bu çalışma için size gerekenler, tel elbise askısı, eski penye veya eski tişört ve yastık türü bir minder… Resimli anlatımdaki adımları sizde uygulayabilir ve evinizdeki küçük dostlara harika yuvalar yapabilirsiniz. Bir nevi çadırı andıran bu çalışma ile evinizin içinde küçük yerleşim yerleri olacak. Kolay gelsin.

Katzenhaus – cat house – maison de chat

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*