Evde Fazla Kumaş Parçalarından Elbiseye Süs Yapmak

evde-fazla-kumas-parcasindan-elbiseye-cicek-sus-yapmak-400x415

Evde kumaş işleri ile uğraştığınız da illaki kumaş artıkları kalır. Bu artık kumaş parçalarını genelde atarız. Ancak bunları kullanarak değerlendirebilir ve onlardan çiçek şeklinde süs çalışmaları yapabilirsiniz.

Bu artık kumaş parçalarını elbise üzerine çiçek süsü olarak kullanabilirsiniz. Bu yazımda paylaştığım resimli anlatımda tam da bu noktaya değinilmiş.

Evde artık kumaştan elbiseye çiçekli süs yapmak için paylaştığım çalışmada nasıl yapacağınız adım adım gösteriliyor. Bu sayede kıyafetlerinize kumaştan çiçek süslemeleri yapabilirsiniz.

Evde nasıl yapılır diye merak ettiğiniz süs çalışmalarını sürekli olarak sitemizde paylaşıyorum. Hatta bu yazımın altında da karşınıza benzerleri çıkacaktır.

Bu yazımda paylaştığım kumaştan süs yapmak için resimli anlatımı takip etmeniz yeterlidir. Şimdi sizi evde fazla kumaştan elbiseye süs yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-fazla-kumas-parcasindan-elbiseye-cicek-sus-yapmak

source : http://www.duitang.com/people/mblog/36908470/detail/

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*