EVDE FERMUAR BİLEKLİK NASIL YAPILIR

evde-fermuar-bileklik-nasil-yapilir-554x415

Fermuardan bileklik yapmak için daha önce de çok güzel çalışmalar paylaşmıştım. Bu yazımda da yine örnek bir resimli anlatım paylaştım. Beğeneceğinizi umuyorum. İnanın fermuarı amacı dışında kullanmak çok değişik bir fikir.

Sizde ilk kez görüyorsanız şaşırabilirsiniz. Şayet ben ilk gördüğümde şaşırmıştım. Evde fermuar bileklik nasıl yapılır diyenlerin dahi şaşıracağını düşünüyorum.

Fermuardan nasıl bileklik yapılır diyorsanız hemen bu yazımın altında farklı fermuar çalışmalarına da ulaşabilirsiniz. Benzer yazılar bölümünde değişik fazlalık fermuarlardan yapılan çalışmalara ulaşabilirsiniz.

Fermuardan takı yapmak için gerekli malzemeleri kolaylıkla temin edebilirsiniz. Kıyafetlerinize uyumlu çılgın takı tasarımları yapabilirsiniz. Evde fermuardan bileklik yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

evde-fermuar-bileklik-nasil-yapilir

source : https://tr.pinterest.com/pin/391391023836678171/

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*