Evde Fimo Hamurundan Canavar Oyuncak Yapımı


Evde Fimo Hamurundan Canavar Oyuncak Yapımı

Fimo hamuruyla yapılan çalışmaları hem çok seviyorum. Hem de yeni bir çalışma gördükçe sizlere bu başlık altından paylaşıyorum. Bu gün ki paylaşacağım çalışma ile fimo hamurundan canavar yapılışını anlatan resimli bir anlatım paylaştım. Polimer kilden canavar oyuncak yapmak istiyorsanız ve çocuklarınıza minyatür canavar oyuncak yapıp odasını süslemek istiyorsanız bu çalışma tam size göre… eminim ki sizde çok beğeneceksiniz.

Fimo hamuru ile yapılanları sitemizde yer alan fimo hamuru kategorisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. Tüm çalışmaların yapılışını resimli anlatım veya videolu anlatımları şeklinde paylaşıyorum. Bu makalemde paylaşacağım çalışmanın resimli anlatımını aşağıda paylaştım. Resimlere geçmeden önce fimo hamuru ile yapılan çalışmalar hakkında kısa bir bilgi vermek istiyorum. Biliyorsunuz ki polimer kil yani fimo hamuru ile çok güzel bir şekilde istediğiniz şekli veya objeyi küçük minyatürünü yapabiliyorsunuz. Hatta gerçeklerine o kadar çok benziyorlar ki inanın şaşırmamak elde değil.

Fimo hamurundan yapılan oyuncakları hem çocuklar seviyor, hem de odalarını süsleyen en güzel ve sağlıklı oyuncaklardan birisi oluyor. Aynı zamanda büyük yapıların da küçük minyatürleri fimo hamuru ile yapılmaktadır. Sitemizde her zaman polimer kilden yapılanları anlatımlarıyla birlikte paylaşmaya çalışıyorum. Çünkü bende bu tür çalışmaları çok seviyor ve severek paylaşıyorum. Gelelim fimo hamurundan canavar kukla yapılışı çalışmasına, bu çalışma sayesinde çocuklarınıza eğlenecekleri küçük mor veya istediğiniz renkte minyatür canavar oyuncaklar yapabilirsiniz.

Çocukların odasında oyuncak köşesinde harika duracak olan bu çalışmayı mutlaka denemelisiniz. Diğer benzer çalışmalar bu yazımın sonunda benzer yazılar şeklinde karşınıza çıkacak. Dilerseniz o çalışmalara da göz atabilirsiniz. Kolay gelsin.

evde-fimo-hamurundan-canavar-oyuncak-yapimi

evde-fimo-hamurundan-canavar-oyuncak-yapimi2

Yukarıdaki fimo hamurundan canavar yapılışı ile ilgili anlatımda öncelikle canavarın gövdesi yapılıyor. Ardından iki kolu ve ayakları olacak bölümler oluşturuluyor. Ardından beyaz renkteki fimo hamurundan gözleri yapılarak çalışma tamamlanıyor. Ha bu arada dilini yapmayı unutmayın. Yapmayacaksanız da ağız kısmına bir yarık açabilir veya siyaha dönüştürebilirsiniz.

Bu çalışmaya benzer çalışmaları sitemizde yer alan fimo hamuru kategorisinde sıkça paylaşmaya çalıştım. O çalışmalara da mutlaka göz atmalısınız. İnanın polimer kilden harika çalışmalar yapılıyor. İyi günler.

source : http://www.elisicalismalari.com/2014/03/fimo-hamurundan-canavar-yapimi.html?m=0

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*