Evde Fotoğraflı Dekupaj Tepsi Yapımı


Fotoğraflı Tepsi Yapımı

Fotoğraflı tepsi nasıl yaparız diyenler için araştırma yaptığımda karşıma şimdilik sadece bu çalışma çıktı. Dekupaj çalışmaları yapanlar zaten hemen anlayacaktır. Güzel bir resimli tepsi modeli çalışması olup, hemen yapmaya başlayabilirsiniz.

Örnek yapılmış hali olan çalışmanın anlatımlı videosu bulunuyor. İzleyerek sizde fotoğraflı tepsi nasıl yapılacağını kolayca öğrenebilirsiniz. Çok güzel resimli tepsi örnekleri ortaya çıkarabilirsiniz.

İster kullanabilir isterseniz de çeyizlik olarak saklayabilirsiniz. Resimli tepsi yapımıyla alakalı çalışmaları buldukça hem öğrenecem. Hem de sizlere sunmaya çalışacam arkadaşlar.

Çok güzel değişik tepsiler yapabiliriz ve işlemeli süslü tepsi örnekleri ortaya çıkarabiliriz. Bunları sağlamlaştırmak için vernik de kullanmayı ihmal etmeyin. Bu sayede hemen kırılmazlar ve uzun ömürlü olurlar. En önemlisi de tahta kurularından kurtarabilirsiniz.

evde-fotografli-dekupaj-tepsi-yapimi

Fotoğraflı dekupaj tepsi yapmak için çalışmayı izledikten sonra uygun bir tepsiyi de dönüştürebilirsiniz. Yada tahtadan tepsi yeniden oluşturabilirsiniz. Güzel tepsi çalışmalarında görüşmek dileğiyle hanımlar.

Şimdi bu güzel çalışmayı izleyin ve ne yapacağınızı adım adım öğrenin. Daha fazla örnek çalışma bulunca bu yazıya ekleyeceğim. Kolay gelsin arkadaşlar.

Fotoğraflı tepsi örneği

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*