EVDE GRAPON KAĞIDINDAN KUĞU YAPMAK

evde-grapon-kagidindan-kugu-yapmak-400x415

Grapon kağıdıyla yapılan çalışmaları paylaşmayalı bayağı olmuştu. Bu yazımda sizlere evde grapon kağıdından kuğu yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Aslında bu paylaştığım origami kuğu yapmak olarak da adlandırabiliriz. Origami yani kağıt katlayarak hayvan şekilleri çizme çalışmalarını sürekli olarak sitemizde paylaşmıştım.

Hatta kağıttan dinozor yapmak için de güzel bir origami çalışması paylaştığımı hatırlıyorum. Evde origami kuğu yapmak için bu yazımda paylaştığım resimli anlatım sayesinde sizde kağıt katlama tekniğiyle kuğu yapabilirsiniz.

Yapımı biraz karışık gözükebilir. Kağıt katlama tekniği ile yapılan bu güzel çalışmayı resimli anlatımdaki adımları takip ederek kısa sürede yapabileceğinizi tahmin ediyorum.

Benzer origami çalışmalarını sitemizde ilgili kategoride ve hemen bu yazımın altındaki benzer çalışmalardan ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri evde grapon kağıdıyla kuğu yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-grapon-kagidindan-kugu-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7277.html

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*