Evde Hasır İpten Sepet Yapmak


Evde kolay sepet yapmak isteyenler için bu yazımda paylaştığım hasır ipten sepet yapmak isteyenlere resimli güzel bir anlatım paylaştım. Daha önce de hasır ipten sepet örme işlemini gösteren çalışmalar paylaşmıştım. Resimli anlatımda sepet örme işleminin detayları verilmiş.

Yapmanız gereken hasır ipleri gerekli şekilde örmek ve sepetinizi ortaya çıkarmak. Evde hasır ipten sepet yaparak isterseniz satabilirsiniz. İsterseniz evinizde içine yapay çiçek yaparak süs olarak kullanabilirsiniz. Hasır ipten sepet modeli yapmak için tabana bir karton koyarak üstüne örgü işlemini resimli anlatımdaki adımları uygulayarak başlayabilirsiniz.

Hasır ipten veya gazeteden yapılmış çubuk şeklinde malzemeden de hasır sepet modelini ortaya çıkarabilirsiniz. Evde hasır ipten sepet yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

evde-hasir-ipten-sepet-yapmak

Hasır ipten sepet yapmak için paylaştığım resimli anlatım sayesinde sizde evde bu güzel çalışmadan yapabilirsiniz. Turistik yerlerde bu güzel çalışmadan yapıp kolaylıkla satabilir ve evinize ek gelir de kazanabilirsiniz. Daha önce hasırdan sepet yapmak için gazeteyi çubuk haline getirip hasır sepet yapmak isteyenler için resimli anlatım paylaşmıştım. Umarım beğenirsiniz kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/40220126

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*