Evde Hasır Sepet Nasıl Örülür


Evde Hasır Sepet Nasıl Örülür

Hasır sepet yapımı ile ilgili sanıyorum daha önce de paylaşımlarım olmuştu. Bu makalemde sizlere hasır sepet örme çalışması paylaştım. Resimli anlatım olarak evde hasır sepet nasıl örülür? detaylı bir şekilde görebileceksiniz. Sepet örme çalışması ile uğraşıyorsanız, bu makalemdeki çalışma hoşunuza gidecek.

Evde kolay hasır sepet yapılışı ile ilgili benzer çalışmaları bu yazımın hemen sonunda benzer yazılar şeklinde bulabilirsiniz. Hasır sepet çalışması yaparak ister satışa sunup, para kazanabilirsiniz. İsterseniz evinizde süs sepeti olarak da kullanabilirsiniz. İçerisine yapay çiçek koyabilir ve hasır süs sepet olarak kullanabilirsiniz. Gerçekten bu tür çalışmalar evinizi dekoratif anlamda çok güzel bir görüntüye kavuşturabilirsiniz.

Evde hasır sepet örme çalışması olarak bu makalemde paylaşacağım resimli anlatımdaki adımları takip ederek, sizde evinize hasır sepet süs çalışması yapabilirsiniz. Hasırdan sepet yapımı ile ilgili daha önce gazeteden sepet yapımı çalışması paylaşmıştım. Sitemizde yer alan kendin yap kategorisinde bu tür çalışmaları yapımını anlatan resimli anlatım ve videolar şeklinde bulabilirsiniz.

Hasır sepet yapılışını öğrenerek, turistik yerlerde yaşayan bayanlar evden kolay para kazanabilirler. Evden ek kazanç elde etmek isteyen ev hanımları bu tür çalışmaları yapmayı öğrenerek, evlerine ekstra kazançlar da getirebilirler. Turistik yerlerde bu tür çalışmalar kolaylıkla satılabilmektedir.

Şimdi gelelim hasırdan sepet yapımı ile ilgili resimli anlatımlara ;

Son halini gördüğünüz gibi süs olarak yapılmış ve harika görünüyor. Sizde bu çalışmayı yapabilir ve evinizi güzelleştirebilirsiniz. Hasırdan sepet yapımı çalışmasından şimdilik sizlere iyi günler dilerim.

source : http://www.fabartdiy.com/how-to-diy-beautiful-woven-basket-from-paper-tube-and-ribbon/

1 Comment on Evde Hasır Sepet Nasıl Örülür

  1. Merhabalar,

    Ben evdeki açık raf sistemime hasır kapak örmek istiyorum. Sizce mümkün olabilir mi bu?

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*