Evde Havlu İle Oyuncak Tavşan Yapımı – Şablonlu

Havludan tavşan oyuncak yapımı

Evde sadece havlu kullanarak çocuğunuza sevimli tavşan oyuncak yapmak ister misiniz? bu yazımda paylaşacağım anlatımlı şablonu uygulayarak, kullanacağınız havluyu kolayca tavşan oyuncağına çevirebilirsiniz.

Evde havlu ile oyuncak tavşan yapılışı ile ilgili resimli anlatımdan yararlanabilir ve pratik bir şekilde havludan tavşan oyuncağı yapabilirsiniz. Havludan tavşan nasıl yapılır diyenler için güzel bir proje.

Evde havlu kullanarak dilediğiniz gibi kolayca çocuğunuza oyuncak tavşan yapabilirsiniz. Havludan oyuncak tavşan yapılışını tarif eden şablon ise şöyle ;

evde-havludan-tavsan-oyuncak-yapimi

evde-havludan-tavsan-oyuncak-yapimi

evde-havludan-tavsan-oyuncak-yapimi2

Havluya şekil vererek tavşan oyuncağına dönüştürmeyle ilgili daha değişik olarak sanırım sincap yapıldığını görmüştüm. Ama en kolayı bu olsa gerek. Hemen saniyeler içinde sizde havlu malzemesini oyuncağa dönüştürebilirsiniz.

Havlunun malzemesi oyuncak yapımına müsait olup, hem sağlıklı oyuncak yapmış olursunuz. Hem de kendiniz yaptığınız için çocuklarınıza gönül rahatlığı ile sunabilirsiniz arkadaşlar. Havludan oyuncak yapımı olarak değerlendireceğiniz bu güzel çalışmayı başkalarına da öğretmeyi unutmayın.

Havluyu kıvırdıktan sonra bağlayıp da oyuncağı ortaya çıkarabilirsiniz. Yada dikiş işlemi ile havluyu belirli katlama ve kıvırmadan sonra dikip, sabitleyebilirsiniz. Bir arkadaşım iki havlu parçasını dikerek de güzel bir bebek yapmıştı. İçini pamuk veya yün ile doldurduğunu hatırlıyorum.

Sizde bu tür değişik oyuncak çalışmaları yapabilirsiniz. Benzerlerini ise hemen altta bulacaksınız. Onları da incelemeyi unutmayın hanımlar. Kolay gelsin.

kaynak : httpss://www.pinterest.com/

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ece dedi ki:

    kullanmadığım havluları oyuncak tavşan yaptım. çocuklar bayıldı. hatta süs amaçlı yeni havlular da alıp onları da yapacağım. herkes bayılacak. sağol makalepark