Evde İnce Telden Ojeyle Süs Bileklik Yapmak

ince-telden-ojeyle-sus-bileklik-yapmak-440x415

Takı tasarım çalışmaları olarak bu gün paylaştığım çalışma sayesinde sizde evde ince telden ojeyle süs bileklik yapmayı öğreneceksiniz. Yapımını aşama aşama gösteren resimli anlatımdan yararlanarak sizde ince telden bileklik yapmayı öğrenebileceksiniz.

Evde ojeyle bileklik süsleme çalışması olarak sanırım daha önce benzer kendin yap projeleri paylaşmamıştım. Bu yazımda paylaştığım evde ince telden ojeyle süs bilezik yapmak için adımları takip ederek çok güzel takılar yapabilirsiniz.

Evde kolay takı yapmak için sitemizde yer alan takı tasarım bölümünde çok güzel ve yapımı kolay çalışmaların resimli anlatımları ile anlatımlı videolarını paylaştım.

O çalışmaları ilgili kategorilerden bulabilir veya bu yazımın hemen altında benzer yazılar bölümünden de çalışmalara ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri evde ince telden ojeyle süs bileklik yapmak  için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

ince-telden-ojeyle-sus-bileklik-yapmak

source : http://www.pinterest.com/pin/363806476120445357/

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*