Evde İphone Nasıl Süslenir


Evde İphone Nasıl Süslenir

Evde telefon süsleme çalışması olarak sanırım bu ilk paylaştığım yazı olmalı… bu yazımda paylaştığım çalışma sayesinde sizde kullandığınız akıllı telefonları kolay bir şekilde nasıl süsleneceğini öğrenebileceksiniz. Başlıkta İphone yazdım ancak sizin telefonunuz LG veya Samsung olabilir. Fakat çalışmayı tüm telefonlarda yapmanız mümkün. Yeter ki telefonunuzun arkası bu çalışma için müsait olsun. Örnek anlatımlı çalışma da iphone marka kullanılmış. Çalışmayı resimli anlatımdan takip ederek kendi telefonunuz için kendiniz kolaylıkla yapabilirsiniz.

Normalde telefon için kılıf almamız icap eder. Eğer ben kılıf kullanmayı sevmiyorum diyorsanız doğru yerdesiniz. Bu yazımda paylaştığım çalışma sayesinde evde iphone nasıl süslenir? sorularınıza da cevap bulacaksınız. Öncelikle bu çalışmada telefonlara takılan şeffaf kılıflar var. O kullanılmış. Sizde aynı şeffaf kılıfı temin ederek daha sonra malzemeleri temin edip, istediğiniz şekilde süsleme çalışmasını yapabilirsiniz. Resimli anlatımda şeffaf kılıf süslemesi yapılmış. Direk telefonunuzun arkasını süslemeye kalkmayın. Çünkü yarın bir gün fikir değiştireceğiniz de veya telefonu satmak istediğinizde fiyatı epey düşebilir. Bu yüzden evde telefon süsleme çalışması yaparken şeffaf kılıf tercih etmelisiniz.

Şeffaf kılıf süsleme çalışması ile istediğiniz modeli veya süs çalışmasını gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz. Telefonunuzu süsledikten sonra inanın çevrenizdekiler bunu nasıl yaptığınızı veya bu süslü telefon kapağını nereden aldığınızı soracaklardır.

evde-telefon-kapak-suslemek

Gördüğünüz gibi 3 adımda telefonunuza harika bir süslü bir kapak yapabiliyorsunuz. Üşenmeyin ve bu tür çalışmaları yaparak hem keyifli zaman geçirin. Hem de değişik süslü kapak sahibi olun. Kolay gelsin.

source : http://www.pinterest.com/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*