EVDE İPTEN KOLAY BİLEKLİK YAPIMI – RESİMLİ ANLATIM

İple Kolay Bileklik Yaplışı

İple bileklik yapımı kolay bir şekilde sunulmuş olan resimli anlatımdan yola çıkarak sizde harikalar yaratabilirsiniz. Evde boş zamanınız çoksa ve takı tasarımına ilginiz varsa mutlaka denemelisiniz. El yapımı takılar yapabilir ve ip kullanarak nasıl güzel takılar yapacağınız öğrenebilirsiniz.

Evde ayakkabı ipinden bileklik yapımı ile ilgili bir paylaşımım olmuştu. Bu yazımda paylaşacağım resimli anlatım da hemen hemen ona benziyor. Evde ince ip kullanarak bileklik yapmak isterseniz, bu yazımda paylaşacağım resimli anlatımı takip ederek, kolay bileklik yapabilirsiniz.

Evde ipten kolay bileklik yapılışı ile ilgili diğer çalışmaları bu yazımın sonundaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz. Evde kolay bileklik yapılışı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

evde-ipten-kolay-bileklik-yapimi

evde-ipten-kolay-bileklik-yapimi

Evde takı yapmanın hem eğlenceli yanları vra. Hem de size karışan eden yok. Hemen kendinizce güzel takılar ortaya çıkarabilirsiniz. Deneme yanılma yoluyla güzel takılar yapabilirsiniz.

İp kullanımında istediğiniz türde bir ip kullanabilirsiniz. Değişik ipler kullanarak harika takılar yapabileceğinizi söylemek isterim. Bir başka güzel takı yapımında görüşmek dileğiyle arkadaşlar. Kolay gelsin.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Furkan Şişman dedi ki:

    Aleyna ip olarak özel bir ip kulanıyor musun ?
    Bir iran düğümü ile ilgili örneklerin var mı ? Başarılar…