Evde Kağıt Bardaktan Yapay Çiçek Yapımı – Resimli Anlatım


Kağıt Bardaktan Çiçek Yap

Anneler günü için kolay ve güzel çiçek yapımı yada değişik süs çalışmalarında kullanacağınız hoş bir çalışma. Öğrenip çocuklarınızla birlikte yapabilir veya evinize yeni bir süs yapımında da kullanabilirsiniz.

Muhtemelen evinizde boş vazolarınız vardır. Bu yazımda ki çalışmayı yaparak, bu boş vazolarınızı şenlendirebilirsiniz. Evde kolay bir şeklide kağıt bardaklardan harika yapay çiçekler yapabilirsiniz.

Daha önce sizlere yapma çiçek yapılışı ile ilgili çalışmalar paylaşmıştım. Yine kağıttan çiçek yapımı, kartondan çiçek yapılışı gibi birçok çalışmayı da sitemizde rahatlıkla bulabilirsiniz. Bu yazımda paylaşacağım evde kağıt bardaktan çiçek yapımı ile ilgili resimli anlatımı takip ederek, sizde boş vazolarınıza harika çiçekler yapabilirsiniz.

Evde kağıt bardaktan yapay çiçek yapılışı ile ilgili resimli anlatımdan yararlanın ve boş vazonuz için harika yapay çiçekler yapın. Yapımı oldukça kolay ve pratik bir şekilde bu çalışmayı yapabilirsiniz. Evde kağıt bardaktan yapay çiçek yapımı ile ilgili çalışma ise şöyle ;

evde-kolay-plastik-bardaktan-yapay-cicek-yapimi
Evde Kağıt Bardaktan Yapay Çiçek Yapımı

fleurs artificielles – artificial flowers – künstliche Blumen

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*