Evde Kağıt Havlu Rulosundan Kalemlik Yapımı – Anlatımlı

Evde Kağıt Havlu Rulosundan Kalemlik Yapımı – Anlatımlı

Nette dolaşırken rastladığım bu güzel çalışmayı gördüğünüzde çok beğeneceksiniz. Daha önce tuvalet kağıdı rulosundan yapılan çalışmaları paylaşmıştım. Bu yazımda ise ilk kez kağıt havlu rulosundan yapılan güzel bir çalışma paylaşacağım. Bu çalışmayı sizde çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Evde kağıt havlu rulosundan kalemlik yapımı ile ilgili paylaşacağım anlatımlı resimler alıntı olup, yine yazımın sonunda anlatımlı da bir video paylaşacağım.

Anlatımlı videodan takıldığınız noktaları keşif edebilir ve kalemlik çalışmasını eksiksiz yapabilirsiniz. Evde kağıt havlu rolosundan yapacağınız kalemlik çalışması ile çocuklarınızı çok mutlu edebilirsiniz. Yine bu tür çalışmaları başkalarına satmak içinde yapabilirsiniz. Bu tür çalışmalar yapıyorsanız bize gönder yayınlayalım kısmından iletebilirsiniz.

 

httpss://youtu.be/yD_zEM3QqDg

source : https://orneksitesi.com/dekorasyon/kagit-havlu-kartonundan-kalem-kutusu-yapimi.html

Karton Bleistift – crayon de carton – cardboard pencil

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Evde Kağıt Havlu Rulosundan Kalemlik Yapımı – Anlatımlı için yorumda bulun

    Evde Kağıt Havlu Rulosundan Kalemlik Yapımı – Anlatımlı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Evde Kağıt Havlu Rulosundan Kalemlik Yapımı – Anlatımlı için ilk yorumu yapabilirsin.