Evde Kağıt Tabaktan Abajur Yapımı – Resimli Anlatım


Evde Kağıt Tabaktan Abajur Yapımı – Resimli Anlatım

Kağıt tabaktan yapılan birçok çalışmayı daha öncede paylaşmıştım. Bu yazımda da yine sizlere kağıt tabak kullanarak nasıl güzel çalışmalar yapabileceğinizi göstereceğim. Evde kağıt tabaktan abajur yapımı sayesinde sizde fazlalık kağıt tabakları kullanarak çok şık abajurlar yapabilirsiniz. Paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak aynı çalışmayı sizde evinizde rahatlıkla ve eğlenerek yapabilirsiniz.

Malzemeler :

– kağıt tabak.
– makas.
– cetvel.
– kalem.
– silikon. ( yapıştırıcı )

Evde bu güzel çalışmayı sizde eğlenerek yapabilir ve evinize harika bir dekoratif abajur yapabilirsiniz. Bu tür çalışmaları seviyorsanız, sitemizde yer alan kendin yap kategorisinde binlerce kendin yap projesine ulaşabilirsiniz. Bu tür çalışmalar yaparak evden para kazanabilirsiniz. Çoğu bayanın evde para kazanma imkanına ek olarak bu çalışmayı yaparak, internet üzerinden veya turistik yerlerde kolaylıkla satılabilir.

evde-kagit-tabaktan-abajur-yapimi

Pappteller, Lampenschirme – assiettes en papier, abat-jour – paper plates, lampshades

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*