Evde Kağıt Tabaktan Abajur Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Kağıt Tabaktan Abajur Yapımı – Resimli Anlatım

Kağıt tabaktan yapılan birçok çalışmayı daha öncede paylaşmıştım. Bu yazımda da yine sizlere kağıt tabak kullanarak nasıl güzel çalışmalar yapabileceğinizi göstereceğim. Evde kağıt tabaktan abajur yapımı sayesinde sizde fazlalık kağıt tabakları kullanarak çok şık abajurlar yapabilirsiniz. Paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak aynı çalışmayı sizde evinizde rahatlıkla ve eğlenerek yapabilirsiniz.

Malzemeler :

– kağıt tabak.
– makas.
– cetvel.
– kalem.
– silikon. ( yapıştırıcı )

Evde bu güzel çalışmayı sizde eğlenerek yapabilir ve evinize harika bir dekoratif abajur yapabilirsiniz. Bu tür çalışmaları seviyorsanız, sitemizde yer alan kendin yap kategorisinde binlerce kendin yap projesine ulaşabilirsiniz. Bu tür çalışmalar yaparak evden para kazanabilirsiniz. Çoğu bayanın evde para kazanma imkanına ek olarak bu çalışmayı yaparak, internet üzerinden veya turistik yerlerde kolaylıkla satılabilir.

evde-kagit-tabaktan-abajur-yapimi

Pappteller, Lampenschirme – assiettes en papier, abat-jour – paper plates, lampshades

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Evde Kağıt Tabaktan Abajur Yapımı – Resimli Anlatım için yorumda bulun

    Evde Kağıt Tabaktan Abajur Yapımı – Resimli Anlatım için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Evde Kağıt Tabaktan Abajur Yapımı – Resimli Anlatım için ilk yorumu yapabilirsin.